facebook

Reklama

Oferujemy Państwu wpisy reklamowe w serwisie, na jeden rok kalendarzowy - pełne 12 miesięcy, w następujących pakietach:

 • Pakiet STANDARD 
  500zł netto/rok
 • Pakiet POLECAMY 
  700zł netto/rok
 • Pakiet  POLECAMY (strona główna)
  2000zł netto/rok
 • Pakiet  SUPER POLECAMY SLIDER (strona główna)
  4000zł netto/rok
 • Publikacja artykułu w dziale Aktualności
  200zł netto

W skład pakietu STANDARD wchodzą:
Pełne dane teleadresowe, link do strony www oraz adresu e-mail + pełna prezentacja, opis działalności do 2000 znaków + umieszczenie do 15 zdjęć oraz logo + film promujący obiekt + mapa dojazdu + cennik usług + mapa Google z lokalizacją.

W skład pakietu POLECAMY wchodzą:

Pakiet STANDARD jak wyżej plus dodatkowo obiekt jest wyrózniony jako POLECANY (złoty kolor) + czołowa pozycja w danym województwie + w dziale: Szkoły wyższe, Szkoły językowe lub Szkoły policealne.
 

Pobierz formularz zamówienia

Reklama bannerowa

Na stronie głównej proponujemy bannery reklamowe w centralnej części strony, w sekcji boxów “Polecamy” i po lewej stronie.

banner1 banner2 banner3

Banner 750x100px (górny)

abonament 12-mcy - 8000 pln
abonament 6-mcy - 5000 pln
abonament 3-mcy - 2900 pln

Banner 750x100px (dolny)

abonament 12-mcy - 4000 pln
abonament 6-mcy - 3000 pln
abonament 3-mcy - 1600 pln

Banner 210x210px (lewa strona)

abonament 12-mcy - 5000 pln
abonament 6-mcy - 3500 pln
abonament 3-mcy - 2000 pln

Aktualny regulamin znajduje się na stronie: www.szkolywpolsce.pl/regulamin.html

 

Ceny bannerów są negocjowane i zależą od wielkości i miejsca banera w naszym serwisie - przy tej formie reklamy prosimy o kontakt mailowy z nasza firmą: biuro@szkolywpolsce.pl


Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Morena-Portale Internetowe Michał Ladrowski z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wrocławskiej 25A, 61-838 Poznań. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: przedstawienia oferty handlowej, realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł  6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda artykuł 6 ust. 1 lit. f , tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe są przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej , tj. do przedstawienia oferty handlowej,  zawarcia umowy , udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy.  Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania , usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesieniu sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych , z zastrzeżeniem , że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy danych przetwarzanych wyłącznie w sposób zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody , ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody.  Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi  do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne , jednak brak ich podania powoduje niemożność  realizacji  umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania i wątpliwości.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry