facebook

Aktualności

Studia z przyszłością? Tylko w UEK!

 

Wybór odpowiednich studiów to jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu - rzutująca na późniejszą karierę zawodową. Na szczęście przyszłą uczelnię można poznać podczas Dnia Otwartego! Specjalnie dla Was Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie przygotował go w tym roku w wersji online.

Już 22 kwietnia, w godzinach od 10:00 do 15:30 będziecie mogli wziąć udział w Dniu Otwartym Online Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wydarzenie to odbędzie się na żywo, za pomocą platformy streamingowej. Wszystkich zainteresowanych studiami w UEK zapraszamy na spotkania, podczas których będziecie mogli zapytać m.in. o szczegóły rekrutacji, specyfikę konkretnych kierunków, czy działające w UEK organizacje studenckie.

Szczegóły dotyczące poszczególnych kierunków dostępnych w ofercie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie poznacie też podczas ich krótkich prezentacji. Będą się one odbywały systematycznie, co pół godziny od 10:00 do 11:30 oraz od 14:00 do 15:00 w pokojach dotyczących spraw studenckich.

UEK to studia z przyszłością. Świadczy o tym chociażby fakt, że większość naszych studentów pracę znajduje już podczas trwania studiów, a absolwenci odnoszą znaczące sukcesy. Przekonać możecie się o tym biorąc udział w live streamingu, w godzinach 12:00-14:00, podczas którego uchylimy przed Wami tajniki studiów w naszej Uczelni.

Dzień Otwarty UEK ONLINE – czwartek, 22 kwietnia w godz. 10:00-15:30. Do zobaczenia!

Portal rekrutacyjny Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – Tutaj znajdziesz informację na temat kierunków i specjalności na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

 

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry