facebook

Aktualności

REKRUTACJA UEK 2021/2022


 


W tym roku oferujemy kandydatom na studia w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie aż 31 kierunków (w przypadku studiów I stopnia) prowadzonych w języku polskim i angielskim. Wśród nich znalazły się aż trzy nowe propozycje. Są to zarządzanie projektami – kierunek
skierowany do przyszłych menedżerów projektów i członków zespołów projektowych, a także konsultantów; przedsiębiorczość i innowacje w gospodarce – kierunek oferujący zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu funkcjonowania mechanizmów gospodarczych na poziomie mikro, makro; a także globalbusiness servises – pierwszy w Polsce kierunek przygotowany we współpracy z firmami sektora usług dla biznesu, który powstał, żeby kształcić pracowników gotowych do podjęcia się pracy w międzynarodowym środowisku, z wykorzystaniem technologii informatycznej.

            Rejestracja w Internetowej Rekrutacji Kandydatów na wszystkie formy studiów rozpoczyna się 21 czerwca br. W tym roku limit przyjęć dla pierwszego stopnia studiów stacjonarnych to 2213 osób. Dla cudzoziemców przewidzieliśmy natomiast193 miejsca. Daje to w sumie 2406 nowych studentów.

            Warto pamiętać, że w tym roku zmianie uległy zasady rekrutacji. Pod uwagę będą brane wyniki z trzech przedmiotów, a nie jak dotychczas – z dwóch. Jeśli ktoś nie podszedł do matury z minimum trzech przedmiotów nie zamyka to jednak drogi na naszą uczelnię. Będzie to natomiast oznaczało, że wynik z trzeciego przedmiotu będzie równy 0 punktów, co znacznie zmniejszy szansę w procesie rekrutacji.

            Szczegółowe informacje o dostępnych na UEK kierunkach można znaleźć na portalu https://studiuj.uek.krakow.pl/.

Serdecznie zapraszamy!

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry