facebook

Aktualności

XXI Łódzkie Targi Edukacyjne już od jutra!

 
 Ideą Targów jest przedstawienie kompleksowej oferty edukacyjnej szkół, uczelni wyższych, ośrodków szkoleniowych, placówek zajęć pozaszkolnych oraz propozycji producentów środków dydaktycznych i wydawnictw edukacyjnych.PROGRAM TARGÓW

Zaaranżowany po raz drugi Salon Innowacyjna Szkoła odniósł sukces i z przyjemnością kontynuujemy współpracę z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, które zorganizuje szereg konferencji i seminariów dla nauczycieli oraz dyrektorów szkół, a także warsztaty i konkursy dla młodzieży. Po raz kolejny do grona wystawców zaproszone zostaną firmy mające w swojej ofercie innowacyjne materiały, środki i pomoce dydaktyczne, ze szczególnym naciskiem na edukacyjne programy komputerowe oraz multimedialne wyposażenie pracowni szkolnych.

Wizyta w Strefie Kariery jest wyjątkową szansą na nawiązanie współpracy pomiędzy osobami poszukującymi praktyk, staży oraz pracy a pracodawcami. Odwiedzenie tego sektora targów pozwoli na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, a także ukaże możliwości, jakie czekają na uczniów podczas nauki w szkołach ponadgimnazjalnych i uczelniach, ściśle współpracujących z największymi firmami z regionu.

Odwiedzający będą mieć również szansę zwiedzenia Strefy Kreatywności i Rozwoju. Do grona wystawców zaproszone zostaną centra nauki, planetaria i eksperymetaria, ośrodki edukacji ekologicznej, wydawnictwa naukowe i akademickie oraz instytucje szkoleniowe, co sprawi, że czas spędzony na targach będzie zarówno inspirujący, jak i motywujący do poszukiwania ścieżki dalszego, kreatywnego rozwoju.

Wszystkich miłośników aktywnego stylu życia już teraz zapraszamy do udziału w trzeciej edycji biegu eduRun. Tegoroczne wydarzenie, w którym uczestniczyło blisko 200 biegaczy cieszyło się dużą popularnością. Wśród zawodników wystartowali m.in. uczniowie szkół gimnazjalnych z Łodzi i regionu, nauczyciele wychowania fizycznego oraz wiele osób związanych z łódzkim środowiskiem miłośników biegania, spośród których najlepsi otrzymali puchary Prezydenta Miasta Łodzi oraz ciekawe nagrody.
 

Facebook:
https://www.facebook.com/LodzkieTargiEdukacyjnePatronem Medialnym Targów
Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry