facebook

Aktualności

Targi Edukacyjne Poznań 12-14.03.2021Już 12 marca 2021 roku rozpocznie się XXV edycja Targów Edukacyjnych Poznań. Młodzi Wielkopolanie, i nie tylko, przez 3 dni będą mogli zapoznać się z ofertą szkół i placówek edukacyjnych, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wydarzenie potrwa do 14 marca. Współorganizatorem Targów jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
 
Targi Edukacyjne to miejsce prezentacji oferty placówek edukacyjnych - publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, ponadpodstawowych, policealnych i wyższych oraz innych instytucji dydaktycznych, działających na różnych poziomach nauczania i w różnych obszarach edukacyjnych.
 
Targom towarzyszy imponująca Aleja Zawodowców przygotowana przez szkoły branżowe z Poznania i okolicy oraz wiele dodatkowych atrakcji -  konkursów,  gier, pokazów i wystaw.
 
Targi Edukacyjne to również bogaty program konferencji i szkoleń dla nauczycieli przygotowywanych przez wielkopolskie ośrodki doskonalenia nauczycieli.

Targi Edukacyjne 2021 odbędą się w bloku z Poznańskimi Targami Książki oraz Targami Wyposażenia i Technologii dla Edukacji EDUTEC. Wydarzenie będzie zlokalizowane w pawilonach 7A i 8A.
 

Więcejhttps://edukacja.mtp.pl/pl/


Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry