facebook

Dane teleadresowe:

Wawrzyniaka 8
70-392 Szczecin
woj. Zachodniopomorskie

tel. +48 91 420 13 33
tel. +48 91 422 62 60
faks +48 91 422 62 64
Wyślij wiadomość
http://www.szczecin.wseit.edu.pl

Studia I stopnia na Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie WSEiT to szansa na: - zdobycie wykształcenia wyższego w ciągu 6 semestrów, - możliwość podjęcia pracy zawodowej i dalszego kształcenia na studiach II stopnia (uzupełniających magisterskich) lub studiach podyplomowych, - opanowanie dużego zakresu wiedzy specjalistycznej, - zdobycie cennych umiejętności dzięki praktykom zawodowym.

Założycielem Uczelni jest Galilea Sp. z o.o. posiadająca bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności dydaktycznej. W roku 1995 Galilea powołała Centrum Edukacji Zawodowej „ Promocja” organizujące kursy zawodowe o profilu medycznym, humanistycznym a następnie utworzyła Wielkopolską Szkołę Medyczną – niepubliczną szkołę policealną oferującą kształcenia na kierunkach: technik farmaceutyczny, technik masażysta, terapia zajęciowa, technik fizjoterapii, technik dentystyczny oraz asystentka stomatologiczna.

Z inicjatywy słuchaczy Wielopolskiej Szkoły Medycznej, głównie kierunku fizjoterapia postał pomysł na utworzenie uczelni wyższej kształcącej kadrę medyczną.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii powstała jako pierwsza niepubliczna uczelnia wyższa w Poznaniu, kształcąca fizjoterapeutów. Celem twórców WSEiT prof. dr hab. n. med. Kazimiery Milanowskiej i mgr Violetty Musa było stworzenie uczelni o profilu medycznym.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii została utworzona w lutym 2005 roku i wpisana przez MNiSzW do rejestru uczelni niepublicznych i związku uczelni niepublicznych pod numerem 315.

W czerwcu 2015 roku, założyciel podjął pozytywnie zaopiniowaną przez Senat uchwałę o zmianie nazwy Uczelni przez dodanie do istniejącej nazwy imienia patrona - prof. Kazimiery Milanowskiej. Posiadanie patrona ma nie tylko wyróżnić Uczelnię wśród innych, nadać jej wyjątkową tożsamość, ale i uhonorować osobę pani prof. Kazimiery Milanowskiej.


Oferta

Kierunki
Na Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie WSEiT można podjąć naukę na studiach I stopnia (licencjackich ) na kierunku:

Fizjoterapia
studia licencjackie
studia licencjackie poszerzone o technika masażystę

Higiena dentystyczna
studia licencjackie

Uczelnia oferuje studia podyplomowe na kierunkach:

Gimnastyka korekcyjna i kompensacyjna
Menadżer w placówkach medycznych
Psychofizjoterapia w opiece paliatywnej i chorobach przewlekłych
Masaż w rehabilitacji i odnowie biologicznej (studia dwusemestralne)
Masaż w rehabilitacji i odnowie biologicznej (studia trzysemestralne)
Psychologia zdrowia i rehabilitacji
Opieka geriatryczna z elementami fizjoterapii

Słuchacze studiów podyplomowych Wydziału Zamiejscowego w Szczecinie WSEiT mają zapewnioną opiekę administracyjną.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry