facebook

Dane teleadresowe:

Rakowicka 27
31-510 Kraków
woj. Małopolskie

tel. +48 12 293-56-28
tel. +48 12 293-54-25
Wyślij wiadomość
http://www.uek.krakow.pl

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie to nowoczesna i dobrze zarządzana uczelnia z tradycjami sięgającymi 1925 roku. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie prowadzi studia na czterech wydziałach w kilkunastu kierunkach kształcenia. Prowadzone są 3-letnie studia pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie) oraz 2-letnie studia drugiego stopnia (magisterskie). Są to zarówno studia stacjonarne, jak i niestacjonarne.

Należymy do ścisłej czołówki uczelni ekonomicznych w kraju, będąc liczącym się centrum edukacyjnym i naukowo badawczym. Cechą charakterystyczną naszej Uczelni jest szeroka gama wykładanych przedmiotów. Oprócz nauk ekonomicznych są to m. in.: socjologia, prawo, historia, filozofia, chemia, biologia, fizyka, towaroznawstwo czy ekologia.

W trakcie nauki studenci mają możliwość uczestniczenia w zagranicznych stażach i praktykach. Realizujemy wiele umów o współpracy z uczelniami w różnych częściach świata. Nasi studenci mają możliwość uzyskania podwójnych dyplomów - Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz zagranicznej uczelni partnerskiej - niemieckiej, szwedzkiej, francuskiej czy amerykańskiej.

Działalność dydaktyczną prowadzimy nie tylko w Krakowie, lecz również w Zamiejscowych Ośrodkach Dydaktycznych w różnych miastach, wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnych środowisk. O atrakcyjności studiów w naszej Uczelni decyduje także możliwość uzyskiwania różnych certyfikatów i uprawnień zawodowych. Absolwentom, nie tylko naszej Uczelni, chcącym nadal podnosić swoje kwalifikacje, oferujemy liczne studia podyplomowe.

Renoma UEK, bogata oferta edukacyjna, doskonale przygotowana kadra - to nie wszystko, co mamy do zaproponowania kandydatom na studia. Istotne jest również to, że zapewniamy doskonałe warunki do nauki i rozwijania zainteresowań. Mamy przestronne sale wykładowe, świetnie wyposażone laboratoria, nowoczesną bibliotekę, basen, halę sportowo-widowiskową a także wciąż rozbudowywany campus. W naszej uczelni działają liczne koła naukowe, organizacje i stowarzyszenia studenckie, sportowe itd.

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie prowadzi studia na pięciu wydziałach w kilkunastu kierunkach kształcenia. Prowadzone są 3-letnie studia pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie) oraz 2-letnie studia drugiego stopnia (magisterskie). Są to zarówno studia stacjonarne, jak i niestacjonarne. Dla osób chcących wzmocnić swoją pozycję w biznesie i administracji, bądź zainteresowanych karierą naukową prowadzone są w naszej Uczelni studia trzeciego stopnia (studia doktoranckie). Z myślą o potrzebach osób zajmujących stanowiska kierownicze, chcących w sposób niestandardowy rozwiązywać problemy w swojej firmie i zarządzać nią w sposób nowoczesny prowadzimy studia Master of Business Administration (MBA). Oferta skierowana jest zarówno do menedżerów pracujących w firmach krajowych, jak i zagranicznych.

Dynamiczny rozwój sektora publicznego w Polsce wymaga kształcenia służb publicznych, których wiedza oraz umiejętności praktyczne zapewnią nową jakość funkcjonowania tego sektora. Szansę na to mogą stworzyć studia Master of Public Administration (MPA). Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie tych studiów mogą stać się ważnym atutem w rozwoju kariery zawodowej - zarówno w kraju jak i za granicą.


Oferta

Wydziały i kierunki kształcenia:

Wydział Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych

Logistyka Międzynarodowa
Ekonomia
Europeistyka
Międzynarodowe stosunki gospodarcze
Stosunki międzynarodowe
Inżynieria organizacji i zarządzania
Organizacja i zarządzanie - studia menedżerskie

Wydział Finansów

Prawo
Finanse i rachunkowość

Wydział Towaroznawstwa

Towaroznawstwo
Zarządzanie i inżynieria produkcji

Wydział Zarządzania

Analityka gospodarcza
Informatyka stosowana
Rachunkowość i controlling
Turystyka i rekreacja
Zarządzanie
Marketing i komunikacja rynkowa

Wydział Gospodarki i Administracji Publicznej

Administracja
Gospodarka i Administracja Publiczna
Gospodarka Przestrzenna
Socjologia

Kierunki i specjalności w języku angielskim

BSc, Applied Informatics
BSc, MSc Corporate Finance&Accounting
BSc, MSc International Business
MSc International Finance&Accounting
BSc Product Manager

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry