facebook

Dane teleadresowe:

Kopernika 16
80-208 Gdańsk
woj. Pomorskie

tel. +48 58 728 46 40
tel. +48 58 728 46 41
Wyślij wiadomość
http://www.gwsh.gda.pl

Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna jest niepubliczną szkołą wyższą utworzoną na podstawie pozwolenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w 1999 roku. Figuruje w rejestrze uczelni niepublicznych pod numerem 142. Studia pierwszego stopnia i studia drugiego stopnia odbywają się w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Atutami uczelni są między innymi świetna, wysoko wykwalifikowana kadra, rozbudowany system stypendialny, możliwość studiowania za darmo w ramach projektów unijnych oraz udział w międzynarodowych programach Erasmus i Grundtvig. GWSH może też poszczycić się piękną zabytkową siedzibą, w której znajdują się nowocześnie wyposażone sale.

Do dyspozycji studentów jest Biuro Karier, służące wsparciem w planowaniu kariery zawodowej, w wyszukiwaniu miejsc praktyk czy stażu, a także w poszukiwaniu pracy. Oprócz tego szkoła zapewnia wysokiej jakości praktyki zawodowe w kilkudziesięciu różnego rodzaju urzędach, instytucjach, podmiotach gospodarczych na terenie województwa pomorskiego. Studenci mogą również uczestniczyć w zajęciach licznych kół naukowych, teatru studenckiego, chóru, mogą korzystać z bezpłatnych lektoratów, biblioteki dysponującej przeszło dwudziestoma pięcioma tysiącami woluminów, pracowni komputerowych oraz z basenu.


Oferta

Oferta uczelni:
- Pedagogika - Studia pierwszego stopnia
- Pedagogika - Studia drugiego stopnia
- Zarządzanie
- Administracja
- Europeistyka - Studia pierwszego stopnia
- Europeistyka - Studia drugiego stopnia
- Kulturoznawstwo
- Studia podyplomowe

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry