facebook

Dane teleadresowe:

Ruska 51
50-079 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel. +48 71 346-15-19
tel. +48 797-898-768
tel. +48 720 898 761
Wyślij wiadomość
http://www.policealna.gowork.pl/oddzial/wroclaw

Edukacja po technikum lub liceum ma największy wpływ na sukces zawodowy w mieście takim jak Wrocław. Zapraszamy do naszych Szkół Policealnych GoWork - zapewniamy słuchaczom doskonały poziom zajęć. Nasza profesjonalna kadra wykładowców to wybitni fachowcy-praktycy, a jednocześnie nauczyciele z powołania, obdarzeni wyjątkowym talentem metodycznym.

Przekazywanie nowych umiejętności zawodowych odbywa się w salach wyposażonych w nowoczesne urządzenia multimedialne. Oferujemy kształcenie na kierunkach, których absolwenci są poszukiwani na rynku pracy. Dzięki ofercie edukacyjnej GoWork, każdy z Was ma szansę stać się wykwalifikowanym specjalistą i zdobyć dobrze płatny zawód. Szkoła Policealna GoWork we Wrocławiu - przyjdź do nas i zyskaj nowe perspektywy!


Oferta

Najpopularniejsze kierunki:
Technik farmaceutyczny dzienny
Masaż weekendowy
Kosmetologia dzienna
Informatyka
Administracja
Asystentka stomatologiczna, dzienna
Fryzjerstwo
Asystentka stomatologiczna, weekendowy
Asystentka stomatologiczna, wieczorowy
Masaż dzienny

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry