facebook

Dane teleadresowe:

Żurawia 47
00-680 Warszawa
woj. Mazowieckie

tel. +48 22 622-13-09 w.3
tel. +48 797-898-767
Wyślij wiadomość
http://www.policealna.gowork.pl/oddzial/warszawa

Jesteśmy wiodącą ogólnopolską siecią szkół policealnych. Nasz oddział w Warszawie to prężnie rozwijająca się placówka, zlokalizowana w samym centrum stolicy. Kształcimy w ramach atrakcyjnych kierunków, obejmujących dwa lub cztery semestry nauki, w systemie dziennym, wieczorowym oraz weekendowym.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy łączą pasję do przekazywania wiedzy z długoletnią praktyką w swoim zawodzie. Nasze pracownie oraz sale wykładowe zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, co dodatkowo uatrakcyjnia prowadzone w szkole zajęcia.

Pokażemy Ci, że kształcenie policealne to szansa na naukę praktycznych, wyjątkowo cennych kwalifikacji zawodowych. Ty też możesz zdobyć zupełnie nowe umiejętności oraz stać się fachowcem poszukiwanym przez polskich i zagranicznych pracodawców. Szkoła GoWork - dołącz do naszych słuchaczy z miasta Warszawa i zwiększ swoje szanse na atrakcyjną pracę!


Oferta

Najpopularniejsze kierunki:

Kosmetologia dzienna
Weterynaria, zaoczna
Asystentka stomatologiczna, dzienna
Masaż weekendowy
Kosmetologia zaoczna
Masaż dzienny
Administracja
Technik farmaceutyczny dzienny
Informatyka
Fryzjerstwo

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry