facebook

Dane teleadresowe:

Za Bramką 9
61-842 Poznań
woj. Wielkopolskie

tel. +48 61 221 11 04
tel. +48 796-898-761
tel. +48 784 940 938
Wyślij wiadomość
http://www.policealna.gowork.pl/oddzial/poznan

Stolica Wielkopolski to bez wątpienia jedno z największych centrów edukacyjnych. Poza uczelniami wyższymi, znajdziesz u nas renomowane szkoły policealne. Jeśli zastanawiasz się, co dalej po liceum lub technikum, zdecyduj się na zdobycie wykształcenia właśnie u nas! Szkoła GoWork wyróżnia się na tle podobnych placówek, a jednocześnie stanowi znakomitą alternatywę dla wielu, zdecydowanie przeładowanych teorią, kierunków studiów.

Dzięki nabytym u nas praktycznym kwalifikacjom, zdobędziesz wymarzony, dobrze płatny zawód nawet po roku nauki, nie marnując na bezowocną edukację trzech do pięciu lat swojej młodości. Jesteśmy otwarci na słuchaczy w każdym wieku - jeśli chcesz zmienić branżę zatrudnienia , przyjdź do nas i odmień swoje perspektywy zawodowe na znacznie lepsze. Nasi absolwenci z Poznania nieustannie odnoszą sukces na rynku pracy - dołącz do nich! Szkoła Policealna GoWork - atrakcyjne kierunki kształcenia, wpisowe gratis!


Oferta

Najpopularniejsze kierunki:

Fryzjerstwo
Kosmetologia dzienna
Informatyka
Asystentka stomatologiczna, weekendowy
Technik farmaceutyczny dzienny
Asystentka stomatologiczna, dzienna
Technik farmaceutyczny wieczorowo-weekendowy
Masaż weekendowy
Masaż dzienny
Administracja

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry