facebook

Dane teleadresowe:

Przechodnia 4
20-002 Lublin
woj. Lubelskie

tel. +48 81 503 04 23
tel. +48 533-898-761
tel. +48 666 868 905
Wyślij wiadomość
http://www.policealna.gowork.pl/oddzial/lublin

Oferta edukacyjna lubelskiej szkoły GoWork to nauka na wielu atrakcyjnych kierunkach - darmowych oraz płatnych. Naszym atutem jest niskie czesne, przystępna lokalizacja placówki - centrum Lublina, a także profesjonalna kadra doświadczonych wykładowców. Dzięki nam masz niepowtarzalną okazję na zdobycie nowego zawodu, który w znaczący sposób zwiększy Twoje szanse na rynku pracy!

Proponujemy kształcenie policealne w ramach specjalizacji takich jak inspektor ds. BHP, masażysta, asystentka stomatologiczna, opiekun medyczny, informatyk, technik usług kosmetycznych i wiele innych. Placówki edukacyjne, należące do naszej ogólnopolskiej sieci, zapewnią kwalifikacje umożliwiające Ci znalezienie zatrudnienia w Polsce i zagranicą. Nasza Szkoła Policealna GoWork w Lublinie czeka otworem - zapisz się w sekretariacie (ul. Przechodnia 4) lub online poprzez naszą stronę internetową!


Oferta

Najpopularniejsze kierunki:

Asystentka stomatologiczna, dzienna
Technik farmaceutyczny dzienny
Masaż weekendowy
Kosmetologia dzienna
Asystentka stomatologiczna, weekendowy
Informatyka
Administracja
Technik farmaceutyczny wieczorowo-weekendowy
Fryzjerstwo
Masaż dzienny

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry