facebook

Dane teleadresowe:

Słowackiego 1
85-008 Bydgoszcz
woj. Kujawsko-Pomorskie

tel. +48 52 321 42 09
tel. +48 795-998-761
tel. +48 666 868 917
Wyślij wiadomość
http://www.policealna.gowork.pl/oddzial/bydgoszcz

GoWork - szkoła policealna w Bydgoszczy posiada uprawnienia szkoły publicznej i podlega pod Ministerstwo Edukacji Narodowej. Państwowy egzamin zewnętrzny, który zdasz po ukończeniu wybranego przez siebie kierunku, zapewni Ci zawodowy tytuł technika. Zdobyte u nas kwalifikacje znacznie zwiększą Twoje szanse na rynku pracy!

Zapewniamy kształcenie w wielu atrakcyjnych specjalizacjach: nasze roczne lub dwuletnie szkoły policealne wychodzą naprzeciw z ofertą kierunków medycznych, związanych z fryzjerstwem i kosmetyką, usługami logistycznymi, a także z sektorem IT.

Jeśli chcesz zdobyć przydatne umiejętności oraz uzyskać dyplom zawodowy uznawany w całej Unii Europejskiej, rozpocznij naukę, zapisując się na organizowane przez nas zajęcia. GoWork w mieście Bydgoszcz - dołącz do naszych słuchaczy. Nie wymagamy matury - wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej. Zapraszamy!


Oferta

Najpopularniejsze kierunki:
Kosmetologia dzienna
Informatyka
Administracja
Asystentka stomatologiczna, dzienna
Masaż weekendowy
Asystentka stomatologiczna, weekendowy
Fryzjerstwo
Technik farmaceutyczny wieczorowo-weekendowy
Technik farmaceutyczny dzienny
Masaż dzienny

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry