facebook

Dane teleadresowe:

3 Maja 13
40-096 Katowice
woj. Śląskie

tel. +48 32 229 20 63
tel. +48 518-965-387
Wyślij wiadomość
http://www.policealna.gowork.pl/oddzial/katowice

Jeśli poszukujesz placówki edukacyjnej, nastawionej na praktyczną naukę zawodu, GoWork to idealny wybór. Oferujemy Ci kształcenie ustawiczne na wysokim poziomie, zatrudniając wybitnych praktyków, którzy są jednocześnie nauczycielami z powołania.

Zajęcia prowadzone w ramach specjalizacji takich jak technik masażysta, inspektor ds. BHP, asystentka stomatologiczna, grafik komputerowy - operator DTP, fryzjer czy opiekun medyczny, zapewnią Ci szansę na uzyskanie państwowych uprawnień, niezbędnych do wykonywania danej profesji.

Uczęszczając na kierunkowe praktyki w renomowanych firmach oraz instytucjach, zdobędziesz doświadczenie - Twój bezcenny atut na rynku pracy! Zdobądź zawodowy dyplom technika w Katowicach. Szkoła Policealna GoWork - zapisz się online, czekamy na Ciebie!.


Oferta

Najpopularniejsze kierunki
Asystentka stomatologiczna, weekendowy
Administracja
Kosmetologia dzienna
Fryzjerstwo
Asystentka stomatologiczna, dzienna
Technik farmaceutyczny dzienny
Masaż weekendowy
Informatyka
Technik farmaceutyczny wieczorowo-weekendowy
Masaż dzienny

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry