facebook

Dane teleadresowe:

Wielopole 18b
31-072 Kraków
woj. Małopolskie

tel. +48 12 431-74-42
tel. +48 664-759-494
tel. +48 797-898-765
Wyślij wiadomość
http://www.policealna.gowork.pl/oddzial/krakow

Placówki edukacyjne szkoły policealnej GoWork.pl znajdują się w największych miastach Polski. Wszystkich z województwa małopolskiego zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego krakowskiego oddziału.

Interesuje Cię zdobycie nowych umiejętności zawodowych, doskonalenie posiadanych kwalifikacji, lub po prostu zastanawiasz się nad kontynuacją nauki po dowolnego typu szkole średniej? Wchodząc na naszą stronę internetową, trafiłeś pod właściwy adres! Zapewnimy Ci praktyczne kształcenie policealne w ramach popularnych kierunków, związanych z dynamicznie rozwijającym się sektorem usług: kosmetologia, masaż, fryzjerstwo, grafika komputerowa, logistyka, BHP i wiele innych.

Poznaj ofertę dla miasta Kraków i dołącz do naszych słuchaczy. Zaledwie w rok lub dwa lata zdobędziesz nowy zawód, zyskując szansę na zatrudnienie u renomowanych pracodawców, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Zwiększ swoją wartość na rynku pracy, podejmując naukę w Szkole Policealnej GoWork w Krakowie! Prowadzimy zapisy w sekretariacie naszej placówki (ul. Wielopole 18b) oraz online.


Oferta

Najpopularniejsze kierunki:
Kosmetologia dzienna
Asystentka stomatologiczna, weekendowy
Masaż dzienny
Asystentka stomatologiczna, dzienna
Technik farmaceutyczny wieczorowo-weekendowy
Fryzjerstwo
Administracja
Technik farmaceutyczny dzienny
Informatyka
Masaż weekendowy

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry