facebook

Dane teleadresowe:

Wiejska 16
18-400 Łomża
woj. Podlaskie

tel. +48 86 216 31 53
faks +48 86 21 62 389
Wyślij wiadomość

Jeśli jesteś absolwentem liceum ogólnokształcącego, technikum lub liceum profilowanego i chcesz zdobyć nowy, atrakcyjny zawód, poszukiwany na współczesnym rynku pracy, wybierz Akademicką Szkołę Policealną w Łomży Nauka w szkole jest bezpłatna. Matura nie jest wymagana.

Kształcenie realizowane jest w formie dla młodzieży (nie ma ograniczeń wiekowych). Zajęcia odbywają się przez pięć dni w tygodniu, uczniowie realizują 28 godzin zajęć tygodniowo. Nauka w szkole trwa 4 semestry.

A teraz ważne powody, dla których powinnaś/powinieneś wybrać Akademicką Szkołę Policealną w Łomży:

solidne wykształcenie przygotowujące do pracy w zawodzie;
organizacja i sposób kształcenia, nowocześnie wyposażone pracownie oraz doświadczenie nauczycieli gwarantujące rzetelne przygotowanie do egzaminów zawodowych;
czas spędzony w miłej, bezpiecznej i przyjaznej atmosferze;
wysokie wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie technik farmaceutyczny - średnia zdawalność egzaminów zawodowych w latach 2010-2015 wynosi 90%.

Wszystkim uczniom organizujemy praktyczną naukę zawodu u pracodawców, np. w hurtowni farmaceutycznej, aptekach otwartych, innych specjalistycznych placówkach, również w miejscu zamieszkania uczniów.
Osoby zainteresowane, mogą zamieszkać w położonym obok budynku szkoły, Domu Studenta ( ul. Wiejska 16a ).

Szkoły wchodzące w skład AZSP
1. Akademicka Szkoła Policealna w Łomży – szkoła funkcjonuje od 1 września 2010 r. i kształci młodzież w zawodach medycznych;
2. Akademicka Szkoła Policealna dla Dorosłych w Łomży - szkoła funkcjonuje od 1 września 2013 r. i kształci dorosłych w zawodach medycznych.
3. Akademickie Państwowe Liceum Ogólnokształcące w Łomży – liceum prowadzi klasy sportowe z kilku dyscyplin sportu.

Nauka we wszystkich szkołach, wchodzących w skład zespołu, jest bezpłatna.


Oferta

Zawody, w których kształcą szkoły policealne:
1. Ratownik medyczny
2. Technik farmaceutyczny
3. Technik masażysta
4. Higienistka stomatologiczna
5. Opiekun medyczny
6. Opiekunka dziecięca
7. Opiekunka środowiskowa
8. Technik sterylizacji medycznej

Absolwenci znajdują zatrudnienie w: aptekach, punktach aptecznych, sklepach zielarsko-medycznych, sklepach zielarsko-drogeryjnych, hurtowniach farmaceutycznych, stacjach sanitarno-epidemiologicznych, zakładach przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, laboratoriach kosmetycznych i spożywczych, inspekcji farmaceutycznej .

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry