facebook

Dane teleadresowe:

Jana Kazimierza 45/5
01-248 Warszawa
woj. Mazowieckie

tel. +48 22 862 29 60
tel. +48 22 862 29 61
Wyślij wiadomość
http://www.akademia-zdrowia.pl

Akademia Zdrowia działa na rynku edukacyjnym od 17 lat. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Oferujemy największą liczbę kierunków kształcenia dostosowanych do współczesnego rynku pracy. Posiadamy bogate zaplecze do prowadzenia zajęć praktycznych.

Oferujemy kształcenie na kierunkach: technik usług kosmetycznych, technik weterynarii, technik farmaceutyczny, technik masażysta, biomasażysta, technik obsługi turystycznej, opiekun w domu pomocy społecznej, technik administracji, opiekun medyczny i wiele innych.

Oferujemy podjęcie kształcenia w Łodzi, Kielcach, Bydgoszczy, Rzeszowie i Warszawie.

W Akademii Zdrowia otrzymasz solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Dzięki nam spełnisz swoje marzenia, zdobędziesz pracę lub uzyskasz awans zawodowy. Swoje kwalifikacje możesz podnosić dzięki kursom i szkoleniom oferowanym we wszystkich naszych filiach.

Szkoła przyjazna osobom niepełnosprawnym


Oferta

Akademia Zdrowia prowadzi zajęcia w szkołach dwuletnich, rocznych oraz kształcenie na kursach zawodowych.

Wybierz formę kształcenia, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zapoznaj się z tym co możemy Ci w tym zakresie zaoferować. Oferta, którą oglądasz dotyczy aktualnie wybranego miasta.

Jeżeli jednak pojawią się jakies pytania - chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku między godziną 9.00 a 17.00. Przyjdź lub zadzwoń, a na pewno uzyskasz wszelkie niezbędne informacje i fachową poradę.

Oferta edukacyjna

Szkoły dla dorosłych
Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy
Kursy medyczne

SZKOŁA POLICEALNA -szkoła z uprawnieniami szkoły publicznej.
Kształcimy osoby dorosłe w następujących zawodach:
technik usług kosmetycznych
technik weterynarii
technik masażysta
BEZPŁATNIE: technik administracji
Opiekun DPS
technik obsługi turystycznej

Prowadzimy również podyplomowe kształcenie Pielęgniarek i Położnych, zarówno kursy specjalistycznej, jak i kwalifikacyjne.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry