facebook

Dane teleadresowe:

Broniewskiego 4
15-748 Białystok
woj. Podlaskie

tel. +48 85 674 71 03
tel. +48 608 115 101
Wyślij wiadomość
http://www.happyschool.bialystok.pl

Jesteśmy prywatną, nowoczesną szkołą językową, specjalizującą się w nauczaniu dzieci i młodzieży. W naszej szkole pracują wyłącznie profesjonalni lektorzy.

Na naszych zajęciach łączymy różne metody nauczania, wiedząc jak ważne są urozmaicone, dynamiczne lekcje. Szczególny nacisk kładziemy na metody komunikacyjne, stawiając uczniów w codziennych, praktycznych sytuacjach.

Wiemy, że skuteczna nauka musi odbywać się w małych grupach i kameralnej atmosferze, dlatego w naszej szkole grupy językowe liczą maksymalnie 9 osób.

Przygotowujemy uczniów do konkursów językowych, a także do egzaminów Cambridge Young Learners , egzaminu gimnazjalnego i egzaminu maturalnego.

Aby nauka była jeszcze przyjemniejsza, organizujemy szereg imprez towarzyszących: Christmas Party, bale przebierańców, przedstawienia okolicznościowe, półkolonie.

Posiadamy dobrze wyposażone pracownie. Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem komputerów, projektora multimedialnego, korzystamy z internetu i różnych programów edukacyjnych. Wszystkie te pomoce motywują do nauki i służą rozwijaniu umiejętności językowych

Można nas monitorować, organizujemy zajęcia próbne i zajęcia otwarte. Staramy sie mieć jak najlepszy kontakt z rodzicami, na bieżąco informujemy o postępach uczniów w nauce, a także organizujemy spotkania, na których można dowiedzieć się czego dziecko nauczyło się na zajęciach i jak funkcjonuje w grupie.


Oferta

Prowadzimy zajęcia dla dzieci już od 4 roku życia
Oferujemy kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego
Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka obcego

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe: akty notarialne, dokumenty samochodowe,
sądowe, medyczne, celne, umowy, zaświadczenia, dyplomy, świadectwa
pracy, zeznania podatkowe, itp

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry