facebook

Dane teleadresowe:

Nawrockiego 12
95-200 Pabianice
woj. Łódzkie

tel. +48 693 322 278
Wyślij wiadomość
http://www.szkola-dialog.com.pl

Szkoła Języków Obcych DIALOG jest najstarszą szkołą językową w Pabianicach. Cieszymy się zaufaniem i uznaniem słuchaczy już ponad ćwierć wieku naszej działalności edukacyjnej. Uczymy języka angielskiego już trzecie pokolenie Pabianiczan – dzieci i wnuki naszych dawnych uczniów.

Wielu słuchaczy przeszło z nami cały, kilkuletni cykl kształcenia od podstaw aż do zdania egzaminów i uzyskania certyfikatów. Niektórzy nasi dawni uczniowie są dziś doskonałymi filologami. Wszystko to świadczy o dobrych efektach naszej pracy i cieszy nas ogromnie.

Współpracujemy z najlepszymi, doświadczonymi lektorami, dla których nauczanie jest pasją, a ich entuzjazm, umiejętności i predyspozycje gwarantują naszym uczniom osiąganie pożądanych efektów.

W „Dialogu” kreda i tablica to już zamierzchła przeszłość – nasze sale lekcyjne od dawna wyposażone są w tablice interaktywne. Nasze kursy są urozmaicone, ciekawe i przydatne dla uczniów oraz dostosowane do ich wieku i możliwości. Nowoczesne formy kształcenia mają olbrzymie znaczenie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, ponieważ pobudzają naturalne procesy poznawcze.


Oferta

ANGIELSKI DLA DZIECI 1-3 kl.
ANGIELSKI DLA DZIECI 4-6 kl.
ANGIELSKI DLA MŁODZIEŻY
ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH
KONWERSACJE
KONWERSACJE ON-LINE

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry