facebook

Dane teleadresowe:

Chrobrego 4
40-881 Katowice
woj. Śląskie

tel. +48 660 413 301
Wyślij wiadomość
http://www.camelotschool.pl

Szkoła języka angielskiego Camelot została założona w 1999 roku. W wyniku dużego zainteresowania kilka lat później rozszerzyliśmy ofertę o inne języki obce: język niemiecki i francuski. Język angielski pozostaje głównym przedmiotem naszej działalności i rokrocznie otwieramy grupy na wszystkich poziomach zaawansowania.

Uczymy kompleksowo z uwzględnieniem historii krajów anglojęzycznych. Ważne jest dla nas, aby wszyscy Kursanci nie tylko nauczyli się języka, ale także poznali tradycje, styl życia i kulturę brytyjską oraz amerykańską.

Uczymy kompleksowo, metodą komunikatywną. Zwracamy uwagę na wszystkie elementy składające się na biegłe posługiwanie się językiem obcym. Od najmłodszych grup skupiamy się na nauce czytania, pisania, rozumienia ze słuchu, umiejętności konwersacji oraz gramatyce.

Szkoły Camelot od początku zatrudniają wyszkoloną kadrę native speakerów pochodzących z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Prowadzą oni zarówno zajęcia przygotowujące do matury i egzaminów Cambridge jak i konwersacje na niższych poziomach.

Wszyscy nasi Lektorzy to absolwenci filologii angielskiej odpowiednio przygotowani oraz przeszkoleni do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych.

W Katowicach prowadzimy kursy stacjonarne na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 3 przy ulicy Chrobrego oraz w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 7 przy ulicy Witosa, natomiast w Dąbrowie Górnicza - Strzemieszycach zajęcia odbywają się przy ulicy Warszawskiej 82.


Oferta

Język angielski:

Egzaminy Cambridge: KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS
Kursy maturalne
Kursy gimnazjalne
Egzamin klasy 6
Kursy dla dzieci 'Busy Bees'
Kursy dla dorosłych 'Tea Time'
Konsultacje z języka angielskiego online
Kursy dla firm
Konwersacje z native speakerami
Kursy dla dorosłych
Dojazd do Klienta
Lekcje indywidualne

Kursy językowe:
angielski
niemiecki
francuski

Korepetycje:
matematyka
fizyka
chemia

Korepetycje językowe:
angielski
niemiecki
francuski

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry