facebook

Dane teleadresowe:

os. Zygmunta Starego 6
60-684 Poznań
woj. Wielkopolskie

tel. +48 61 822 57 6
Wyślij wiadomość
http://www.akcent-poznan.com.pl

Akcent to renomowana szkoła z wieloletnią tradycja. Języków obcych nauczamy z powodzeniem od 1987 roku. Największy nacisk kładziemy na jakość i wysoki poziom nauczania. Dba o to doświadczony metodyk, który monitoruje pracę zespołu, regularnie spotyka się z lektorami oraz wybiera do pracy tylko najlepszych kandydatów.

Nauczymy Cię swobodnie porozumiewać się w wybranym języku obcym – mówić płynnie, pisać bez błędów, czytać i słuchać ze zrozumieniem. Nasz autorski system polega na połączeniu metod Communicative (komunikatywnej), Functional (funkcjonalnej), Grammar-Translation (gramatyczno-tłumaczeniowej), Audio-Visual (audio-wizualnej) oraz Total Physical Response (TPR).

W przeciągu kilkudziesięciu lat spotkaliśmy niezliczoną liczbę wspaniałych osób, które opuściły naszą szkołę z praktyczną znajomością wybranego języka. Wielu z nich zdało śpiewająco egzaminy, podjęło studia zagraniczne lub zrobiło karierę w międzynarodowej firmie.

W naszej szkole nie tylko uczymy języków obcych. Staramy się również zainteresować słuchaczy kulturą i obyczajami innych narodowości, zaszczepić w nich chęć poznania krajów, o których się uczą. Sami organizujemy wyjazdy edukacyjno-językowe, które są połączeniem przyjemności i nauki. Słoneczną Maltę i królewską Anglię odwiedzamy co roku i co roku odkrywamy ich nowe tajemnice.

Zajmowaliśmy czołowe miejsca w ogólnopolskim rankingu szkół językowych magazynu Newsweek. W ramach polsko-norweskiego projektu Ministerstwa Pracy zorganizowaliśmy kurs języka norweskiego dla 220 osób personelu medycznego. Napisaliśmy i zrealizowaliśmy dwa projekty dla przedsiębiorstw w ramach POKL z funduszy unijnych. Wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Jesteśmy także autoryzowanym partnerem ETS Poland i posiadamy uprawnienia do przeprowadzania egzaminów z zakresu języka biznesowego TOEIC.


Oferta

Kurs dla dorosłych
Nigdy nie jest za późno by nauczyć się języka obcego!
W naszej ofercie znajdziesz kursy ogólne i biznesowe.

Kurs dla młodzieży
Zapraszamy młodzież od 13 do 18 roku życia na zajęcia indywidualne lub w kameralnych, 2 do 5-osobowych grupach.

Kurs dla dzieci
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat na kurs w kameralnych, maksymalnie 5-osobowych grupach.

Kursy dla firm
Od lat z sukcesem uczymy języków pracowników polskich i zagranicznych firm.

Angielski w Anglii i na Malcie
Dobry pomysł na wakacje 2016 – angielski w Anglii z Akcentem!

Klub konwersacyjny
Chcesz płynniej i swobodniej posługiwać się językiem angielskim?
Zapraszamy na spotkania klubu konwersacyjnego.

Kursy przez Skype’a
Nauka bez ograniczeń – to najlepiej oddaje charakter zajęć prowadzonych za pośrednictwem komunikatora Skype.

Kursy indywidualne
Kursy w całości „szyte na miarę”, dostosowane do Twoich potrzeb.
Wyznacz cel związany z nauką języka obcego i osiągnij go z Akcentem!

Kursy (FCE, CAE, CPE, TOEIC)
W przygotowywaniu do egzaminów Cambridge możemy pochwalić się 100% skutecznością!

Kursy i egzamin TOEIC
Z nami zdasz egzamin TOEIC – najpopularniejszy egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy.

Tłumaczenia
Tłumaczymy teksty o bardzo szerokim zakresie tematycznym: prawno-ekonomiczne, medyczne, techniczne, a także treść stron internetowych.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry