facebook

Dane teleadresowe:

Krakowska 8
25-001 Kielce
woj. Świętokrzyskie

tel. +48 41 344 56 82
tel. +48 697 806 757
Wyślij wiadomość

Szkoła języka angielskiego dla dzieci "Happy Land" Oferujemy zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu. Duże sale, świetlica, pokój dla rodziców. Założyliśmy naszą szkołę w 2002 roku. Uczymy dzieciaki w wieku już od 3 roku życia.

W naszej szkole panuje domowa, przyjazna atmosfera. Staramy się stworzyć naszym uczniom takie warunki , aby z ochotą przychodzili do nas na zajęcia.

Szkoła dysponuje dużymi, jasnymi salami lekcyjnymi.,bezpłatną dla naszych uczniów świetlicą, pokojem dla rodziców oraz sklepikiem
Nasi lektorzy to osoby z doskonałym podejściem do dzieci i kochający swoją pracę. Każdy z naszych nauczycieli ma odpowiednie wykształcenie filologiczne oraz pedagogiczne.

Grupy są niewielkie i liczą od 8 -10 osób.
Zajęcia odbywają się po godzinie 16tej raz lub dwa razy w tygodniu. Dodatkowo naszych uczniów zapraszamy na bezpłatne, sobotnie warsztaty z żywym językiem angielskim.

Przygotowujemy naszych uczniów również do egzaminów Cambridge YLE. Są to egzaminy dla dzieci już od 7 roku życia. Od 2015 roku nasi uczniowie z powodzeniem zdają również egzamin FCE. Obecnie prowadzimy grupy przygotowujące również do poziomu CAE

Od zeszłego roku wprowadziliśmy do naszej oferty super nowość. Organizujemy zajęcia również dla Rodziców naszych uczniów w tych samych dniach w których zajęcia mają ich dzieci. Kursy dla dorosłych nastawione są na język komunikatywny.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry