facebook

Dane teleadresowe:

Duńska 57/9
71-795 Szczecin
woj. Zachodniopomorskie

tel. +48 600 078 920
Wyślij wiadomość
http://www.blc.edu.pl

Szkoła Językowa Business Language Center jest częścią grupy edukacyjnej 2BLC w skład której wchodzi także Ogólnopolskie Centrum Edukacji Pozaszkolnej – Szkoła Matematyki 2plus2. Szkoła Językowa specjalizuje się w nauczaniu dorosłych – pracowników firm oraz prywatnych osób indywidualnych.

Od początku działania postanowiliśmy się specjalizować w nauczaniu dorosłych. Uczymy konsekwentnie i wymagając, ale jednocześnie zabawnie i praktycznie. Współczesny język, aktualne tematy, dużo własnych ćwiczeń. Nauczyciele z poczuciem humoru, którzy nie odpuszczają. Mogą uczyć się u nas i zapaleniec, który pochłania stosy pracy domowej I osoba zapracowana, skłonna poświęcić na naukę jedynie godzinę tygodniowo.

Posiadamy bazę sprawdzonych 600 lektorów, którzy są w stanie zrealizować najbardziej wymagające kursy na terenie całej


Oferta

Na każdej naszej lekcji:

Pokazujemy jak nauczyć się języka w pracy, w domu w kontekście hobbistycznym i biznesowym.
Skupiamy się na rozwoju podstawowych kompetencji językowych – wierzymy, że ogólny rozwój jest kluczem do sukcesu.
Nie dajemy wytchnienia – lekcje są wymagające.
Dużo rozmawiamy, ale nie zapominamy o podstawach i gramatyce.
Łączymy utrwalanie wiadomości i wydajną naukę nowego


Lektorzy BLC są rozsiani po całym kraju. Do tej pory pracowaliśmy w ponad 30 miastach w Polsce.

Jesteśmy w: Brzegu Dolnym Błoniach Bydgoszczy Bytomiu Elblągu Gdańsku Gdyni Gliwicach Katowicach Koszalinie Krakowie Legnicy Lublinie Olsztynie Pile Płocku Poznaniu Radomiu Sandomierzu Skierniewicach Sochaczewie Szczecinie Toruniu Tychach Warszawie Włocławku Zabrzu.

Nasz oferta:
Kursy dla firm
Lekcje Indywidualne

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry