facebook

Dane teleadresowe:

Al. Pod Kasztanami 16
35-030 Rzeszów
woj. Podkarpackie

tel. +48 17 852-34-03
faks +48 17 852-34-03
Wyślij wiadomość
http://www.artcom.rzeszow.pl

ARTCOM jest jedną z najdłużej działających w Rzeszowie (od 21 lat) nowoczesną szkołą języków europejskich. 2 metody do wyboru: znana i sprawdzona klasyczna metoda komunikatywna oraz szybka relaksacyjna metodą SITA. Wszystkim uczniom naszej szkoły udostępniamy GRATIS najlepszą w Polsce platformę e-learningową.

Szkołę Języków Europejskich ARTCOM założyliśmy w 1994 roku, aby w miłej atmosferze i w komfortowych warunkach skutecznie uczyć języków obcych wykorzystując najnowocześniejsze metody nauczania i zapewniając naukę z profesjonalną kadrą lektorską, która wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom studentów i rzetelnie przekazuje umiejętności posługiwania się kilkoma językami europejskimi. Uczymy 2 doskonałymi metodami: komunikatywną i relaksacyjną SITA.

Wszystkie kursy językowe prowadzone przez Szkołę Języków Europejskich "ARTCOM" są w pełni zgodne z wytycznymi poziomów Rady Europy (Common European Framework of Reference for Languages) a kursy komputerowe akredytowane są przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.


Oferta

Na wszystkich poziomach zaawansowania uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego i szwedzkiego.

Przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów potwierdzających kwalifikacje z języka angielskiego:
brytyjskie certyfikaty Cambridge (FCE, CAE),
certyfikaty biznesowe (BEC, LCCI).

Przygotowujemy do certyfikatu j. niemieckiego ZD (Zertifikat Deutsch) na różnych poziomach.

Przygotowujemy do NOWEJ MATURY (poziomy podstawowy i rozszerzony).

Oferujemy naukę języków w szkołach Anglii, Szkocji, Irlandii, USA, Nowej Zelandii, Australii, Francji, Niemczech oraz Austrii.

Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne. Gwarantujemy miłą atmosferę w małych, zgranych grupach, lubianych i doświadczonych lektorów polskich oraz obcojęzycznych, duże rabaty dla studentów oraz wiele dodatkowych bezpłatnych zajęć.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry