facebook

Aktualności

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Erasmus+, Warszawa 08.01.2019


Sesje tematyczne, spotkania z ekspertami narodowej agencji, możliwość konsultacji indywidualnych oraz podzielenia się doświadczeniem – to wszystko czeka na uczestników Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na Ogólnopolskie Dni Informacyjne wszystkie instytucje, organizacje i firmy zainteresowane realizacją międzynarodowych projektów edukacyjnych. Szczególnie zapraszamy nowych wnioskodawców, który chcieliby rozpocząć współpracę międzynarodową w ramach unijnych programów edukacyjnych. Podczas tegorocznego dnia informacyjnego zaprezentujemy wszystkie inicjatywy i programy zarządzane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

9:00-9:45 Sesje Erasmus+ dla początkujących
10:00-12:00 Sesje tematyczne I
    13:30 -14:00 Ceremonia Selfie+
    14:00-16:00 Sesje tematyczne II

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

SPOTKANIA Z EKSPERTAMI
Podczas  spotkania  beneficjenci  będą  mieli  też  możliwość  rozmowy z ekspertami, którzy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące programu Erasmus+ i nie tylko jego. Będzie to dobra okazja do zadawania pytań, rozwiązania problemów,  podzielenia  się  wątpliwościami  oraz  znalezienia  inspiracji  do  tworzenia  nowych  projektów.  Przyszli  i  obecni  beneficjenci będą mogli wyjaśnić każdą wątpliwość związaną z funkcjonowaniem programu.

TARGI DOBRYCH PRAKTYK
W  tym  roku,  w  trakcie  Ogólnopolskiego  Dnia  Informacyjnego  Pro
gramu  Erasmus+,  po  raz  drugi  odbędą  się  Targi  Dobrych Praktyk. Jest to doskonała okazja, by poznać interesujące projekty realizowane przez beneficjatów oraz wymienić się doświadczeniami i czerpać inspirację do nowych
działań w ramach programu Erasmus+

 

REJESTRACJA

Źródło: http://erasmusplus.org.pl/

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry