facebook

Aktualności

Międzypokoleniowy Dzień Seniora w Dolnośląskiej Szkole Wyższej


Serdecznie zapraszamy na Międzypokoleniowy Dzień Seniora w Dolnośląskiej Szkole Wyższej! To wyjątkowe  i bezpłatne wydarzenie odbywać się będzie 21 września (piątek) w auli głównej uczelni wyższej na ul. Strzegomskiej 55.

Tego dnia, w godzinach 15:00 - 18:00, organizatorzy zapraszają na stoisko informacyjne dla osób zainteresowanych dołączeniem do Dolnośląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zapoznaniem się z ofertą na rok akademicki 2018/2019 oraz otrzymaniem dokumentów rekrutacyjnych.

W harmonogramie ponadto wiele ciekawych atrakcji:

-   o godz. 15:00 warsztaty pt. „Jak dbać o cerę 60+” prowadzone przez Edytę Przystasz, specjalizującą się w rytuałach domowego SPA;

•    o godz. 16:30 wernisaż wystawy malarstwa Wiesławy Amiliańczyk;

-  o godz. 17:00 spektakl „Spotkanie po latach” w reżyserii Renaty Kanieckiej, do którego scenariusz powstał w oparciu o napisane wspomnienia z lat 70-tych i 80-tych, których hasło przewodnie brzmiało „Szalone, młode lata". Autorki wspomnień odważyły się podjąć aktorskie wyzwanie i pokazać swoje młodzieńcze wyczyny w postaci sztuki teatralnej;

-   o godz. 17:30 wernisaż wystawy prac graficznych Krystyny Buczel-Rajko „Magia monotypii”;

-    o godz. 18:00 koncert „Za każdy uśmiech” poświęcony twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. „Tyle słońca w całym mieście”, „Nic nie może wiecznie trwać”, „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc” i wiele innych niezapomnianych utworów rozbrzmiewać będzie w wykonaniu m.in. Izabeli Możdżeń, Anety Leńskiej, Klaudii Duchnowskiej oraz Pauliny Barszczak, wokalistek i studentek Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Inicjatorami i organizatorami koncertu pt. „Za każdy uśmiech” są studenci specjalności „Manager działań artystycznych z arteterapią” Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we współpracy z Wrocławskim Centrum Seniora. Projekt powstał pod kierunkiem Dawida Frika.

Zaproszenia na Międzypokoleniowy Dzień Seniora w Dolnośląskiej Szkole Wyższej można będzie odebrać od 1 września w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6 (Punkt Informacyjny, czynny jest od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-15:00). Liczba miejsc na wydarzenia jest ograniczona, dlatego każdy osoba, posiadająca Wrocławską Kartę Seniora, może pobrać do 2 bezpłatnych wejściówek.

Więcej: http://dniseniora.pl/
Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry